Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
zeng Mr. zeng
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
DongGuan Sengtor Plastics Products Co., Ltd.

DongGuan Sengtor Plastics Products Co., Ltd.

86--13794939898

DongGuan Sengtor Plastics Products Co., Ltd.

ABOUT US

DongGuan Sengtor Plastics Products Co., Ltd.

Dongguan Sengtor Plastikë Produkte Co, Ltd, është e vendosur në Dongguan City, provinca Guangdong, China. Mbi 20 vjet zhvillim, tani kompania jonë është e okupuar 15000 metra katrorë, mbi 300 punëtorë të aftë dhe të prodhuara të avancuara dhe makina automatike, ka makinë që fryn film, makinë prerëse, makinë shtypi dhe kështu me radhë. Produktet kryesore janë aksesorët e kartave të lojërave të konviktit [HENWEI] dhe çanta e biodegradueshme e markës [SENGTOR ». Aksesorët e kartave të lojërave të konviktit kanë mëngë kartoni, kuti plastike në kuvertë dhe lidhës, kuti kuvertë prej lëkure PU dhe lidhës. Ato përdoren për mbrojtjen dhe ruajtjen e kartave të lojës. Përveç kësaj, ne gjithashtu prodhojmë produkte shkrimi, të tilla si dosje plastike PP, çantë organesh PP, Mbulesë PP, libër shënimesh PU, larmi stilesh, dizajn modern. Çanta jonë 100% e biodegradueshme është bërë nga materiali natyror i niseshtesë së misrit PBAT + PLA +. Qeset mund të degradohen në ujë dhe dioksid karboni plotësisht brenda 6 muajve në kushte të caktuara. Fabrika jonë është certifikuar me ISO9001: 2015 / SGS / ICTI dhe ne garantojmë që të gjitha produktet të përmbushin standardin ndërkombëtar. Ne gjithashtu fitojmë certifikimin EN13432, industri dhe kompost në shtëpi dhe BPI për çantën e biodegradueshme. Në rrugën e zhvillimit të qëndrueshëm, produktet tona shiten mirë në të gjithë botën, tërësitë / OEM / ODM / OBM janë të pranueshme. Shpresojmë që marka HENWEI dhe SENGTOR të bëhen marka më e mirë në treg.

PRODUKTET

PRODUKTE TË REJA

PRODUKTET

Since its inception, we have continuously innovated and improved, operating with integrity, and our products are sold all over the world.

More Products

PRODUKTET

PRODUKTE TË KRIJUARA

KONTAKT

Tel: 86--13794939898

Fax:

Celular: +8613794939898

Email:

Adresë: No.1 Industrial Park, Puxin Village, Shipai Town, Dongguan, Guangdong

Vendi / Rajoni: China

Faqja e internetit: https://www.sentebio.com

Bossgoo Showroom: http://sq.bossgoo.com/member_sentor

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Product

Phone

Rreth nesh

hetim